Chemia budowlana Jest 77 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów
 • Najważniejsze właściwości przyjazny dla środowiska - nie zawiera rozpuszczalników elastyczny, mostkuje rysy o wysokiej zawartości części stałych - 90% wiąże na skutek reakcji chemicznej - po krótkim czasie jest odporny na deszcz

 • Elastyczna, biała zaprawa klejowa do płytek, cienko- i średniowarstwowa wysoka zawartość polimerów wysoka przyczepność do podłoża bardzo łatwa obróbka do wewnątrz i na zewnątrz do stosowania w systemach ogrzewania podłogowego 

 • weber.tec 822 (Superflex 1) to płynna folia uszczelniająca na bazie dyspersji tworzyw sztucznych, do wykonywania hydroizolacji podpłytkowych, w pełni elastyczna. Szczególne właściwości produktu: gotowa do użycia, wodoszczelna, łatwa i bezproblemowa obróbka, możliwość nanoszenia wałkiem, wysoka elastyczność (wytrzymałość przy zerwaniu ok. 310 %).

 • weber.tec 793 (Eurolan FK 20) jest niezawierającą rozpuszczalników żywicą na bazie epoksydów. Żywica ta ma skłonności tylko do lekkiego żółknięcia. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 •  weber.fug 877 (Cerinol Flex) to elastyczna zaprawa do spoinowania okładzin ceramicznych z płytek i płyt. Wykonane spoiny charakteryzują się zmniejszoną absorpcją wody oraz podwyższoną odpornością na ścieranie.

 • weber.tec 944 jest 1-komponentową żywicą poliuretanową, twardniejącą pod wpływem wilgoci. Nadaje się szczególnie do wykonywania uszczelnień w środowisku mokrym i wilgotnym. Zetknięcie się tego preparatu z wilgocią powoduje jego spęcznienie i utwardzenie. W zależności od temperatury i wilgotności weber.tec 944  może 10-krotnie zwiększyć swoją objętość. 

 • weber.prim 807 (Eurolan FK 28) jest niezawierającym rozpuszczalnika, bezwonnym, niskolepkim, dającym się nakładać pędzlem i wałkiem, 2-komponentowym preparatem na bazie żywicy epoksydowej, weber.prim 807 (Eurolan FK 28) ma tendencję do lekkiego żółknięcia. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.rep 753 jest hydraulicznie wiążącą, gotową do użycia zaprawą cementową o uziarnieniu 8 mm, sporządzoną przy użyciu specjalnych dodatków i środków wiążących, przeznaczoną do wykonywania warstw o grubości od 20 do maks. 100 mm jako zaprawa naprawcza PCC I. Nie zawiera materiałów wywołujących korozję.

 • weber.tec 930 (Deitermann DS) hydraulicznie wiążąca mikrozaprawa uszczelniająca na bazie cementu, kruszywa oraz specjalnych dodatków i modyfikatorów. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • Uniwersalny rozcieńczalnik i rozpuszczalnik na bazie aromatycznych węglowodorów i ketonu. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.tec 940 E (Adexin HS 2) jest koncentratem mikroemulsji silikonowej do wykonywania wtórnej izolacji poziomej (przepony) w murze metodą iniekcji. Posiada certyfikat WTA. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • Szybkosprawny  jastrych cementowy, w formie suchej mieszanki, gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

Pokazuje 1 - 12 z 77 elementów