Chemia budowlana Jest 77 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 77 elementów
 • weber.tec 901 (Eurolan 3K) jest bezrozpuszczalnikową emulsją bitumiczną służącą do wykonywania powłok przeciwwilgociowych i ochronnych. Pozwala ona na uzyskanie wodonieprzepuszczalnych zapraw i jastrychów cementowo-bitumicznych.

 • weber.xerm 855 (DEITERMANN KM Flex Plus) to elastyczna zaprawa klejowa do płytek, cienko- i średniowarstwowa o szerokim zastosowaniu, łatwa w aplikacji, wysokomodyfikowana. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.fug 872 (Cerinol F 20) jest wysokojakościową, hydraulicznie wiążącą cementową i modyfikowaną polimerami zaprawą do spoinowania płytek ceramicznych.

 • weber.tec 827 S jest dwuskładnikową żywicą uszczelniającą, stosowaną do uszczelniania powierzchni poziomych, pionowych i pochyłych.  Szczególne właściwości produktu: bardzo dobra przyczepność do podłoża, zdolność do mostkowania rys, wodoszczelność, elastyczność, odporność na działanie ciepła i mrozu, TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU...

 • weber.tec 911 (Plastikol 1) jest zawierającą rozpuszczalniki, stosowaną na zimno masą uszczelniającą i klejącą (do przyklejania blach), która po związaniu jest plastyczna, ma dużą wytrzymałość i rozciągliwość.

 • weber.tec 824 (Superflex D1) jest hydraulicznie wiążącą mikrozaprawą uszczelniającą (szlamem) na bazie cementu, kruszywa oraz specjalnych dodatków i modyfikatorów. 

 • weber.sys 994 (Adexin ZE) to płynny środek czyszczący do usuwania nalotu cementowego i wapiennego, wykwitów (oprócz wykwitów związków siarki), jak też natrysków cementowych i wapiennych. Środek nadaje się do czyszczenia otwartych basenów (malowanych lub wykładanych płytkami), urządzeń do mieszania zapraw cementowych, mieszadeł, narzędzi ręcznych.

 • weber.tec 941 (Adexin HS) jest alkalicznym preparatem do wykonywania wtórnej izolacji poziomej (przepony) w murze metodą iniekcji, co zapobiega kapilarnemu podciąganiu wilgoci oraz do powierzchniowej impregnacji ścian.

 • weber.prim 801 (Eurolan TG 2) jest gotową, bezbarwną, odporną na działanie zasad i silnie wiążącą zawiesiną na bazie tworzywa sztucznego. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.floor 4600 Industry Base to samopoziomujący, szybkowiążący podkład pod posadzki przemysłoweweber.floor INDUSTRY i weber.floor DESIGN, pod lekkie i średnie obciążenia. Wyrób dostarczany jest w formie suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.tec Superflex D2 jest hydraulicznie wiążącą mikrozaprawą uszczelniającą na bazie cementu, kruszywa oraz specjalnych dodatków i modyfikatorów, bazującą na nowej technologii materiałów wiążących.

Pokazuje 13 - 24 z 77 elementów