Chemia budowlana Jest 77 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 77 elementów
 • weber.tec 944 S (Eurolan FK Inject 2 BS) reaktywny środek przyspieszający wiązanie żywicy iniekcyjnej weber.tec 944 .

 • weber.sys 894 (Adexin FL) to nie zawierający rozpuszczalnika, nie szkodzący skórze koncentrat detergentu do usuwania oleju i tłuszczu. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.rep 750 (Cerinol MK) to modyfikowana tworzywem sztucznym 1-komponentowa powłoka ochronna stali zbrojeniowej. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber. tec 942 (Cerinol BSP) jest fabrycznie przygotowaną, upłynnioną cementową zaprawą, cechującą się zdolnością wypełniania pustek i rys oraz dobrą przyczepnością do muru. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.xerm 853 F (DEITERMANN KM Flex + Fix) to zaprawa klejowa do płytek, szybkowiążąca, łatwa w aplikacji, wysokojakościowa z dużą zawartością dodatków uszlachetniających.  TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • Jednoskładnikowa masa silikonowa weber.fug 881 (Plastikol FDN) jest gotową do zastosowania, elastyczną masą uszczelniającą przeznaczoną do wypełniania i uszczelniania szczelin dylatacyjnych i spoin. Szczególne właściwości produktu: TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.floor 4602 Industry Base Extra to samopoziomujący, szybko wiążący podkład pod posadzki przemysłoweweber.floor INDUSTRY oraz posadzki żywiczne, pod duże i bardzo duże obciążenia. Stosowany również, jako warstwa nawierzchniowa przy małych obciążeniach. Wyrób dostarczany jest w formie suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą.

 • weber.tec 902 (Plastikol 4 V) to asfaltowy, rozpuszczalnikowy, odporny na alkalia preparat gruntujący. NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU do stosowania także w niskich temperaturach nadaje się na podłoża silnie zasadowe wysycha nie klejąc się o wysokiej zdolności wnikania w podłoże TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.tec 931 S (Cerinol BDS) szybkowiążąca, cementowa mikrozaprawa uszczelniająca. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.tec 970 (Plastikol TKS) trwale elastyczny materiał na bazie polisiarczków stosowanymi do trwałego i elastycznego wypełnienia i uszczelnienia poziomych szczelin, dylatacji i połączeń. Jest odporny na oleje, roztwory soli, rozcieńczone kwasy i inne chemikalia. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.prim 803 (Eurolan TG 5) jest jednokomponentową warstwą sczepną, na bazie wolnej od rozpuszczalników dyspersji tworzywa sztucznego. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

 • weber.san 950 (Deietermann AS) jest specjalną, hydraulicznie wiążącą zaprawą stosowaną jako obrzutka poprawiająca przyczepność pod tynki. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

Pokazuje 25 - 36 z 77 elementów