Izolacje bitumiczne Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Najważniejsze właściwości przyjazny dla środowiska - nie zawiera rozpuszczalników elastyczny, mostkuje rysy o wysokiej zawartości części stałych - 90% wiąże na skutek reakcji chemicznej - po krótkim czasie jest odporny na deszcz

  368,63 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  290,40 zł W magazynie

  weber.tec 901 (Eurolan 3K) jest bezrozpuszczalnikową emulsją bitumiczną służącą do wykonywania powłok przeciwwilgociowych i ochronnych. Pozwala ona na uzyskanie wodonieprzepuszczalnych zapraw i jastrychów cementowo-bitumicznych.

  290,40 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  203,37 zł W magazynie

  weber.tec 911 (Plastikol 1) jest zawierającą rozpuszczalniki, stosowaną na zimno masą uszczelniającą i klejącą (do przyklejania blach), która po związaniu jest plastyczna, ma dużą wytrzymałość i rozciągliwość.

  203,37 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  232,91 zł W magazynie

  weber.tec 902 (Plastikol 4 V) to asfaltowy, rozpuszczalnikowy, odporny na alkalia preparat gruntujący. NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU do stosowania także w niskich temperaturach nadaje się na podłoża silnie zasadowe wysycha nie klejąc się o wysokiej zdolności wnikania w podłoże TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  232,91 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  527,26 zł W magazynie

  weber.tec 905 (Plastikol 2) jest zawierającą rozpuszczalniki, stosowaną na zimno masą uszczelniającą, która po związaniu jest elastyczna, odporna na czynniki atmosferyczne (absorbery UV hamują powstawanie szkód w wyniku działania promieni ultrafioletowych), gazy przemysłowe oraz występujące w gruncie agresywne substancje.

  527,26 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  415,86 zł W magazynie

  weber.tec Supeflex 100 jest elastyczną, dwuskładnikową masą uszczelniającą (KMB), przeznaczoną do trwałego i niezawodnego uszczelniania budowli. Cechuje się odpornością na starzenie się i normalnie występujące w gruncie agresywne substancje, aż do stopnia ""mocno agresywne"". Wiąże na skutek reakcji chemicznej - po krótkim czasie jest odporna na deszcz

  415,86 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  416,23 zł W magazynie

  ZASTOSOWANIE PRODUKTU Do uszczelnień zewnętrznych budynków, budowli i ich części stykających się z gruntem: ścian fundamentowych, płyt fundamentowych, ścian piwnic, stropów garaży podziemnych, w tym dachów odwróconych i dachów zielonych. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  416,23 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  291,88 zł W magazynie

  Elastyczna, jednoskładnikowa masa uszczelniająca (KMB), przeznaczona do trwałego i niezawodnego uszczelniania budowli. Materiał nie zawiera rozpuszczalników, przez co nie wpływa negatywnie na środowisko. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  291,88 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów