Środki uszczelniające Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • weber.tec 944 jest 1-komponentową żywicą poliuretanową, twardniejącą pod wpływem wilgoci. Nadaje się szczególnie do wykonywania uszczelnień w środowisku mokrym i wilgotnym. Zetknięcie się tego preparatu z wilgocią powoduje jego spęcznienie i utwardzenie. W zależności od temperatury i wilgotności weber.tec 944  może 10-krotnie zwiększyć swoją objętość. 

  • weber.tec 827 S jest dwuskładnikową żywicą uszczelniającą, stosowaną do uszczelniania powierzchni poziomych, pionowych i pochyłych.  Szczególne właściwości produktu: bardzo dobra przyczepność do podłoża, zdolność do mostkowania rys, wodoszczelność, elastyczność, odporność na działanie ciepła i mrozu, TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU...

  • weber.tec 944 S (Eurolan FK Inject 2 BS) reaktywny środek przyspieszający wiązanie żywicy iniekcyjnej weber.tec 944 .

  • weber.tec 970 (Plastikol TKS) trwale elastyczny materiał na bazie polisiarczków stosowanymi do trwałego i elastycznego wypełnienia i uszczelnienia poziomych szczelin, dylatacji i połączeń. Jest odporny na oleje, roztwory soli, rozcieńczone kwasy i inne chemikalia. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.tec 971 (Plastikol TKS 2) Trwale elastyczny materiał na bazie polisiarczków stosowany do trwałego i elastycznego wypełnienia i uszczelnienia pionowych i poziomych szczelin, dylatacji i połączeń. Materiały są odporne na oleje, roztwory soli, rozcieńczone kwasy i inne chemikalia. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.tec 973 (Plastikol TKS V) dwuskładnikowy, rozpuszczalnikowy preparat gruntujący na bazie żywicy epoksydowej TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • Trwale elastyczna, chemoodporna, 2-komponentowa masa na bazie modyfikowanego poliuretanu do uszczelniania dylatacji i zalewania spoin. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.xerm 848 (DEITERMANN Multipox FK) to dwuskładnikowa, epoksydowa zaprawa do klejenia i spoinowania płytek  oraz zaprawa do napraw konstrukcji betonowych. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów