Posadzki cementowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Szybkosprawny  jastrych cementowy, w formie suchej mieszanki, gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.floor 4600 Industry Base to samopoziomujący, szybkowiążący podkład pod posadzki przemysłoweweber.floor INDUSTRY i weber.floor DESIGN, pod lekkie i średnie obciążenia. Wyrób dostarczany jest w formie suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.floor 4602 Industry Base Extra to samopoziomujący, szybko wiążący podkład pod posadzki przemysłoweweber.floor INDUSTRY oraz posadzki żywiczne, pod duże i bardzo duże obciążenia. Stosowany również, jako warstwa nawierzchniowa przy małych obciążeniach. Wyrób dostarczany jest w formie suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą.

  • weber.floor 4610 Industry Top to samopoziomująca, szybkowiążąca posadzka przemysłowa systemuweber.floor INDUSTRY. Przeznaczona jest pod lekkie, średnie i duże obciążenia. Wyrób dostarczany jest w formie suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.floor 4630 Industry Lit to samopoziomująca, szybkowiążąca posadzka przemysłowa systemu weber.floor INDUSTRY. Przeznaczona jest pod duże i bardzo duże obciążenia. Wyrób dostarczany jest w formie suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.floor 4655 Industry Resin Base to samopoziomujący, błyskawicznie twardniejący i wiążący podkład pod posadzki żywiczne, dla lekkich obciążeń przemysłowych. Wyrób dostarczany jest w formie suchej mieszanki, gotowej do użycia po wymieszaniu z wodą. TOWAR DOSTĘPNY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE PO UZGODNIENIU TERMINU DOSTAWY.

  • weber.floor 4720 (DEITERMANN SV) to krzemianowy, bezbarwny, wodorozcieńczalny preparat do wzmacniania i impregnacji betonu, zapraw i tynków na spoiwach cementowych i wapiennych.Preparat do wzmacniania i impregnacji. 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów